Tel.: 281 868 181
  Dnes je sobota 30. května 2020

IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Jak začít Tisk

Přístup do BONUS programu je podmíněn registrací na www.irimon.cz, což znamená, že každý uživatel - instalační firma - se zájmem o využívání BONUS programu musí mít aktivní uživatelský účet se svým vlastním přístupovým (uživatelským) jménem a heslem.

Další podmínky pro účast v BONUS programu jsou následující:

  • Povolený vstup do zákaznické zóny – na základě spolupráce s firmou IRIMON a instalace závlahových systémů Hunter (BONUS program je určen pouze pro spolupracující instalační firmy)
  • Využívání internetového obchodu velkoobchod.irimon.cz pro objednávání komponentů (tvorbu objednávek)
  • Aktivace bodového účtu BONUS programu uživatelem na adrese bonus.irimon.cz
  • Dodržování všeobecných podmínek uvedených v Podrobných pravidlech BONUS programu

Povoleným vstupem do zákaznické zóny se rozumí právo vstupu do E-volkoobchodu, KALKULÁTORU nabídek a BONUS programu, které firma IRIMON, spol. s r.o. povoluje pouze zaregistrovaným spolupracujícím instalačním firmám s vlastním uživatelským účtem.

Nemáte-li doposud založen Váš uživatelský účet (nejste zaregistrováni na našich webových stránkách) a chcete-li používat náš E-velkoobchod, KALKULÁTOR nabídek nebo BONUS program, a patříte současně mezi naše pravidelné zákazníky-instalační firmy, je nutné nejprve provést registraci pomocí odkazu „Registrujte se“ v pravém horním rohu našich webových stánek.

Po zadání všech požadovaných údajů (registraci) obratem obdržíte potvrzení Vámi zvoleného uživatelského jména (splňuje-li podmínky použití) a automaticky vygenerované přístupové heslo na Vámi uvedený e-mail v registračním formuláři. Přihlašovací údaje (potvrzené uživatelské jméno + vygenerované heslo) jsou uživateli zaslány automaticky obratem ihned po registraci, na zadanou e-mailovou adresu (popřípadě více e-mailových adres uvedených při vyplňování registračního formuláře). V tomto e-mailu budete i vyzváni k autorizaci autentičnosti Vaší registrace, aby se předešlo případné neoprávněné registraci pod Vaším jménem třetí osobou bez Vašeho vědomí. Nákup v E-velkoobchodu je možný ihned po registraci.

Po schválení Vaší registrace pracovníky obchodního oddělení firmy IRIMON, spol. s r.o. budete bez zbytečného odkladu (během několika dnů) námi autorizováni a zařazení do kategorie pravidelných zákazníků s možností vstupu do zákaznické zóny. Následně, budete-li splňovat podmínky pro účast v BONUS programu, budete si moci aktivovat Váš bonusový bodový účet. Z tohoto důvodu nebude možné v některých případech (např. registrace o víkendu) aktivovat Vaše bodové konto ihned bezprostředně po provedení Vaší registrace, ale až s 1-2 denním odstupem. Toto opatření je i ve Vašem zájmu, aby nemohlo dojít k potencionálnímu zneužití registrace ve Váš neprospěch či neoprávněné registraci a nákupu na Vás účet.  Naprostá ochrana Vašich osobních údajů proti případnému zneužití je pro nás naprostou prioritou, proto všechny registrace jsou pečlivě kontrolovány a ověřovány.

Pozor: Pro účast v BONUS programu je třeba při splnění výše uvedených podmínek provést nejen registraci na www.irimon.cz, ale je nutné také AKTIVOVAT svůj bodový účet. Aktivace bodového účtu není možná ihned po nové registraci a vytvoření uživatelského účtu, ale až po cca 2 dnech po schválení Vaší nové registrace pracovníky obchodního oddělení firmy IRIMON.

Jak aktivovat svůj BONUS účet

Pakliže jste již registrovaným uživatelem s právem vstupu do zákaznické zóny a chcete-li aktivovat svůj bonusový účet, stačí se nejprve přihlásit Vaším stávajícím uživatelským jménem a heslem.  Začínáte-li prvně používat BONUS program, aktivujte nejprve Váš osobní bodový účet kliknutím na záložku „Aktivovat bodový účet“ na úvodní straně BONUS programu. Aktivaci přístupu do BONUS programu je třeba provést POUZE jednou, při prvním vstupu do BONUS programu, kdy se rozhodnete pro aktivaci bodového účtu. Pro další používání BONUS programu v budoucnu již není třeba žádná jiná další aktivace.

Svůj bodový účet  mohou přihlášení uživatelé aktivovat také přes pole „Můj účet“ v pravém horním rohu pod záložkou „Bodový účet Bonus programu, kde posléze budete mít také přístup k informacím o veškerých pohybech na Vašem bodovém kontě v BONUS programu IRIMON.

Pokud je již Váš bodový účet aktivní, nic nebrání tomu začít sbírat a získávat bonus body a následně je měnit za odměny, nebo výhody z Bonus katalogu. Ihned po aktivaci bodového účtu získáváte jako odměnu 50 bodů.

Bonusové body budou na účet uživatele připisovány na základě jím zaslaných objednávek z E-velkoobchodu nebo na základě zaslaných podkladů o bodovaných aktivitách v PARTNER programu, který je součástí Bonus programu IRIMON.

Partneři bonus programu

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner