Tel.: 281 868 181
  Dnes je úterý 25. června 2024

IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Jak začít

Přístup do BONUS programu je podmíněn registrací na www.irimon.cz, což znamená, že každý uživatel - instalační firma / velkoobchodní zákazník - se zájmem o využívání BONUS programu musí mít aktivní uživatelský účet se svým vlastním přístupovým (uživatelským) jménem a heslem.

Další podmínky pro účast v BONUS programu jsou následující:

Povoleným vstupem do zákaznické zóny se rozumí právo vstupu do E-velkoobchodu, KALKULÁTORU nabídek a BONUS programu, které společnost IRIMON, spol. s r.o. povoluje pouze zaregistrovaným spolupracujícím instalačním firmám / velkoobchodním zákazníkům.

Nemáte-li doposud založen Váš uživatelský účet (nejste zaregistrováni na našich webových stránkách) a chcete-li používat náš E-velkoobchod, KALKULÁTOR nabídek nebo BONUS program, a patříte současně mezi naše pravidelné zákazníky/instalační firmy, je nutné nejprve provést registraci pomocí odkazu „Registrujte se“ v pravém horním rohu našich webových stánek.

Po zadání všech požadovaných údajů (registraci) obratem obdržíte potvrzení Vámi zvoleného uživatelského jména (splňuje-li podmínky použití) a automaticky vygenerované přístupové heslo na e-mail uvedený v registračním formuláři. V tomto e-mailu budete vyzváni k potvrzení Vaší registrace, aby se předešlo případné neoprávněné registraci pod Vaším jménem třetí osobou bez Vašeho vědomí. Nákup v E-velkoobchodu je možný ihned po registraci.

Po potvrzení a schválení Vaší registrace obchodním oddělením společnosti IRIMON, spol. s r.o. budete bez zbytečného odkladu (během několika dnů) námi autorizováni a zařazení do kategorie pravidelných velkoobchodních zákazníků s možností vstupu do zákaznické zóny. Následně, budete-li splňovat podmínky pro účast v BONUS programu, si budete moci aktivovat Váš bonusový bodový účet. Prosíme tedy o trpělivost v případě registrace mimo pracovní dny. Toto opatření eliminuje potencionální zneužití registrace ve Váš neprospěch či neoprávněné registrace a nákupy na Vás účet. Naprostá ochrana Vašich osobních údajů proti případnému zneužití je pro nás naprostou prioritou, proto všechny registrace jsou pečlivě kontrolovány a ověřovány.

Jak aktivovat svůj BONUS účet

Jste již registrovaným uživatelem s právem vstupu do zákaznické zóny a chcete si aktivovat svůj bonusový účet? Stačí se nejprve přihlásit Vaším stávajícím uživatelským jménem a heslem. Následně si aktivujte Váš osobní bodový účet kliknutím na záložku „Aktivovat bodový účet“ na úvodní straně BONUS programu. Tím je váš Bonus program aktivován. Pro další používání BONUS programu v budoucnu již není třeba žádná jiná další aktivace.

Svůj bodový účet mohou přihlášení uživatelé aktivovat také přes „Můj účet“. Kde mají také k dispozici podrobné informace o veškerých pohybech na svém bodovém kontě v BONUS programu IRIMON.

Pokud je již Váš bodový účet aktivní, nic nebrání tomu začít sbírat a získávat bonus body a následně je měnit za odměny nebo výhody z Bonus katalogu. Za aktivaci bodového účtu získáváte jako odměnu 50 bodů.

Bonusové body budou na účet uživatele připisovány na základě jím zaslaných objednávek z E-velkoobchodu nebo na základě zaslaných podkladů o bodovaných aktivitách v PARTNER programu, který je součástí Bonus programu IRIMON.

Partneři bonus programu

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Darlac

GRAFIPRO

GRAF

NICE GARDENING

TreeBag

SIME

DROP