Tel.: 281 868 181
  Dnes je pondělí 6. července 2020

IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

O bonus programuTisk

BONUS program IRIMON je dlouhodobý věrnostní program, určený výhradně pro spolupracující instalační firmy závlahových systémů Hunter. Ať už se jedná o partnerské instalační firmy Hunter nebo instalační firmy, usilující o další prohloubení spolupráce.

Hlavním cílem BONUS programu je poskytovat pravidelným zákazníkům další motivaci, výhody a odměny za spolupráci. Základním principem je možnost získávání bonusových bodů za určité chování zákazníka, které je možné následně vyměnit za různé výhody, odměny či služby. Bonus program IRIMON je koncipován tak, aby si zákazník mohl individuálně vybrat typ odměny, která bude každému zákazníkovi individuálně vyhovovat a bude pro něj další formou dodatečné rozšířené podpory a odměny za spolupráci.

Mezi nejvýznamnější faktory ovlivňující výši bodového konta každé instalační firmy, účastnící se BONUS programu IRIMON, patří:

  • Nákupy uceleného sortimentu všech kategorií produktů v IRIMON E-velkoobchodu
  • Slučování menších objednávek do větších celků
  • Dodržování sjednaných platebních podmínek

V podrobných pravidlech BONUS programu IRIMON je detailně popsán mechanismus sčítání bodů a váha jednotlivých činností, které ovlivňují rychlost načítání a počty bodů na účtu a tím i míru a množství výhod, které lze během roku získat.

Jste-li instalační firmou (využívající BONUS program IRIMON) a současně i partnerskou instalační firmou Hunter, můžete současně navíc získávat v rámci BONUS programu i další EXTRA body svou aktivní účastí v PARTNER PROGRAMU (viz dále), který je automatickou součástí BONUS programu a který je určen výlučně pro partnerské instalační firmy HUNTER.

 

PARTNER program

Patříte-li mezi naše partnerské instalační firmy Hunter, tedy do jedné ze tří skupin partnerů (Hunter Partner, Hunter PREMIUM Partner nebo Hunter TOP PREMIUM Partner), můžete získávat body ještě snadněji a rychleji a nastřádat jich ještě více. Právě vám je určena jedna ze součástí BONUS programu a tou je PARTNER Program, který je přístupný pouze pro partnerské instalační firmy.

Mezi nejvýznamnější faktory ovlivňující výši bodového konta partnerské instalační firmy Hunter patří navíc kromě výše uvedených faktorů také :

  • Dlouhodobá opakovaná aktivní spolupráce s firmou IRIMON a s ní spojené aktivity
  • Využívání KALKULÁTORU nabídek IRIMON
  • Účast na technických školeních
  • Znalost komponentů Hunter a kroky směřující k průběžnému zvyšování odborné kvalifikace instalační firmy
  • Propagace značky Hunter a vlastní propagace IF jako partnerské instalační firmy HUNTER
  • Plus další průběžně a doplňované aktivity

Partneři bonus programu

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner