Tel.: 281 868 181
  Dnes je úterý 25. června 2024

IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

O bonus programu

BONUS program IRIMON je dlouhodobý věrnostní program, určený výhradně pro velkoobchodní zákazníky / spolupracující instalační firmy závlahových systémů Hunter®. Ať už se jedná o partnerské instalační firmy Hunter®, realizační firmy, usilující o další prohloubení spolupráce, nebo jiné velkoobchodní zákazníky.

Hlavním cílem BONUS programu je poskytovat pravidelným zákazníkům další motivaci, výhody a odměny za spolupráci. Základním principem je možnost získávání bonusových bodů za určité chování zákazníka, které je možné následně vyměnit za různé výhody, odměny či služby. Bonus program IRIMON je koncipován tak, aby si zákazník mohl individuálně vybrat typ odměny, která mu bude vyhovovat a bude pro něj další formou dodatečné rozšířené podpory a odměny za spolupráci.

Mezi nejvýznamnější faktory ovlivňující výši bodového konta každého uživatele BONUS programu IRIMON patří:

  • Nákupy uceleného sortimentu všech kategorií produktů v IRIMON E-velkoobchodu
  • Slučování menších objednávek do větších celků
  • Dodržování sjednaných platebních podmínek

V podrobných pravidlech BONUS programu IRIMON je detailně popsán mechanismus sčítání bodů a váha jednotlivých činností, které ovlivňují rychlost načítání a počty bodů na účtu a tím i míru a množství výhod, které lze během roku získat.

Jste-li instalační firmou (využívající BONUS program IRIMON) a současně i certifikovanou instalační firmou Hunter Partner®, můžete současně navíc získávat v rámci BONUS programu i další EXTRA body svou aktivní účastí v PARTNER PROGRAMU , který je automatickou součástí BONUS programu a který je určen výlučně pro certifikované partnerské instalační firmy Hunter Partner®.

 

PARTNER program

Patříte-li mezi naše partnerské certifikované instalační firmy Hunter Partner®, tedy do jedné ze tří skupin partnerů (Hunter Partner, Hunter PREMIUM Partner nebo Hunter TOP PREMIUM Partner), můžete získávat body snadněji a rychleji a nastřádat jich ještě více. Právě vám je určena jedna ze součástí BONUS programu - PARTNER Program.

Mezi nejvýznamnější faktory ovlivňující výši bodového konta certifikované partnerské instalační firmy Hunter Partner® patří navíc kromě výše uvedených faktorů také:

  • Dlouhodobá opakovaná aktivní spolupráce se společností IRIMON® a s ní spojené aktivity
  • Využívání KALKULÁTORU nabídek IRIMON®
  • Propagace značky Hunter® a vlastní propagace instalační firmy jako partnerské certifikované instalační firmy Hunter®
  • Propagace značky Hunter® a společnosti IRIMON® na webových stránkách instalační firmy
  • Účast na školeních pořádaných společností IRIMON, spol. s r.o. (nevztahuje se na internetové webináře)
  • Plus další průběžně a doplňované aktivity

Partneři bonus programu

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Pedrollo

NICE GARDENING

Dosatron

ArtLights

GRAFIPRO

Darlac

EASY PUMP