Tel.: 281 868 181
  Dnes je úterý 25. června 2024

IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Jak získáte body

Body za objednávky zboží

Z každé Vaší objednávky zaslané prostřednictvím E-velkoobchodu je automaticky vypočtena odpovídající hodnota bonusových bodů, která bude po vyfakturování a odebrání objednaného zboží připsána na Váš bodový účet.

Výsledný počet bodů za objednávku je vždy ovlivněn nejen konečnou celkovou hodnotou objednávky v Kč bez DPH, kde platí že čím větší objednávka, tím větší množství bodů obdržíte, ale také skladbou komponentů - tím do jaké rabatové skupiny (kategorie) je objednané zboží zařazeno. Informaci o rabatové skupině naleznete vždy na kartě produktu v IRIMON E-velkoobchodu.

V průběhu tvorby Vaší objednávky prostřednictvím E-velkoobchodu se průběžný počet bodů, odpovídající množství zboží v nákupním košíku, automaticky generuje a zobrazuje v pravém horním rohu stránky BONUS programu.

Počet získaných bodů v objednávce E-velkoobchodu je automaticky generován na základě:

A) kategorie zboží a odpovídajícího váhového bodového koeficientu komponentů

B) množství objednaného zboží (resp. velikosti objednávky v Kč bez DPH)


Zjednodušeně řešeno platí, že čím je objednávka větší a čím více položek s vyšším váhovým koeficientem objednávka obsahuje, tím více bodů za tuto objednávku zákazník získává.
Bližší popis rozmezí váhových hodnot jednotlivých rabatových skupin naleznete v Podrobných pravidlech BONUS programu.


Body za aktivity (PARTNER program)

O růst svého bodového účtu se můžete také zasloužit formou určitých „partnerských aktivit“, jako je zaslání fotografií z Vašich instalací, prokazatelnou propagací značek Hunter® a IRIMON® na Vašich webových stránkách, používáním kalkulátoru nabídek, propagací značky Hunter®, účastí na školeních pořádaných společností IRIMON, spol. s r.o. apod. Tyto bodované aktivity sdružené do nadstavbové části bonus programu nazvané Partner program, však již nejsou přístupné všem uživatelům Bonus programu IRIMON, ale pouze partnerským instalačním firmám Hunter Partner®.
Zákazníci, kteří mají zájem o získání extra bonusových bodů za aktivity v PARTNER programu a patří do zmíněných kategorií mají možnost zažádat o přidělení těchto bodů po kliknutí na odkaz PARTNER programu na titulní straně BONUS programu IRIMON. Poté si stačí vybrat některou z bodovaných „aktivit“ a po vyplnění jednoduché on-line žádosti a přiložení požadovaného souboru s přílohou (dokladující vykonání této aktivity) žádost odeslat. Body za „aktivity“ lze získávat během kalendářního roku libovolně, kdykoliv po splnění požadovaných podmínek pro danou aktivitu, přičemž pro každou bodovanou aktivitu je stanoven maximální možný počet bodů (odvíjející se od typu aktivity) a časový úsek, po jehož uplynutí je teprve možné opět žádat o další body za stejnou aktivitu.

Postup při výpočtu bonusových bodů za objednávku jakož i další informace o Partner PROGRAMU a možnostech jeho využívání, je popsán v Podrobných pravidlech BONUS programu.

Partneři bonus programu

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Pedrollo

ArtLights

Dosatron

Nelson

SIME

Barnel

Antelco